GUCCIYra 10 prekės.

GUCCI
„Gucci "mados namai buvo įkurti Gucci Guccio 1921 metais. Įkvėptas gražaus keliautojų bagažo, kurį matė dirbdamas "Savoy Hotel" Londone," Gucci "grįžo į Florenciją ir pradėjo kurti rankines su rafinuota elegancija turtingiems keliautojams.
Iš kokybiškos odos gaminamų rankinių, lagaminų bei jojimo reikmenų paklausa buvo labai didelė ir kai II pasaulinio karo metu trūko odos, Gucci naujoviškai gamyboje panaudojo kanapes, liną ir džiutą taip išplėsdamas prekės estetiką.

Guccio Gucci iš verslo pasitraukė 1953 metais, bet jo sūnus ir anūkas perėmė bendrovės valdymą ir tęsė sėkmingą žinomų visame pasaulyje prabangos prekių gamybos plėtrą.

Įmonės parašas "dvigubo G" logotipu buvo priimtas 1960 metais.
Pirmasis šios bendrovės aromatas moterims "Gucci" Nr 1, buvo sukurtas 1974 metais. Nuo to laiko prasidėjo daugelio legendinį statusą tarp kvepalų įgijusių produktų vyrams ir moterims istorija.
Gucci kvepalų bazėje turi 30 pavadinimų kvepalus.

Gucci kvepalai buvo kuriami bendradarbiaujant su tokiais parfumeriais, kaip Michel Almairac, Maurice Roucel, Karin Dubreuil Firmenich, Dominique Ropion Ilias Ermenidis Givaudan, Daniela Roche Andrier Antoine Maisondieu ir Guy Robertas.